Specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych i bronieniu interesów moich klientów przed sądami cywilnymi, rodzinnymi i karnymi. Oferuję także kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.

W swojej pracy staram się nie ograniczać tylko do udzielania porad prawnych ale także do wskazywania swoim klientom rozwiązań z pogranicza prawa i innych dziedzin życia, które z prawem często się przenikają.

Poza prowadzeniem typowych spraw cywilnych, takich jak sprawy o zapłatę nieuregulowanych należności czy też sprawy o odszkodowania, w tym komunikacyjne, specjalizuję się także w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy.

Dziedziną, dzięki której łączę własne zainteresowania z pracą jest z kolei PRAWO SPORTOWE. Zajmuję się kompleksową obsługą klubów sportowych i zawodowych sportowców. Miałem między innymi przyjemność uczestniczyć w tworzeniu od strony prawnej spółki akcyjnej Cuprum Lubin S.A. prowadzącej drużynę siatkarską, biorącą od 2013r. udział w rozgrywkach polskiej ekstraklasy siatkarskiej (PlusLiga), jednej z najsilniejszych lig na świecie.


Moja wieloletnia praca dla tej drużyny to przygotowywanie i negocjowanie zawodowych kontraktów sportowych z zawodnikami, reprezentowanie klubu przed Sądem Polubownym Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej w Warszawie.
Adwokat Jelenia Góra Wojciech Witkowiak

Najnowsze artykuły

 KONTAKT